Možno vám marhuľový olej pripadá taký obyčajný. Spolu s mandľovým patrí medzi olejové klasiky. Veríme, že po prečítaní blogu sa presvedčíte o jeho neobyčajnosti a zistíte ten pravý dôvod, prečo sa stal neodmysliteľnou súčasťou kúpeľnej kozmetiky BALNEA Dudince. Pozor však, často sa na trhu objavuje riedený, alebo niečím úplne nemarhuľovým nahradený olej.

Liečivá dudinská minerálna voda je roky zdrojom návštev kúpeľného mesta Dudince. Jej unikátne zloženie dokáže naraz pomáhať ľuďom so srdcovo-cievnymi i pohybovými ochoreniami. Je to vďaka unikátnemu spojeniu oxidu uhličitého a sulfánu. Aj preto sa združenie Balnea cluster rozhodlo vyvinúť kozmetické prípravky, ktoré túto unikátnu vodu obsahujú.

Určite nám dáte za pravdu, že príroda je najlepší liek. V kontraste s našimi uponáhľanými životmi v hlučných mestách a v záplave starostí je príroda pokojná a večná. Dovoľuje nám v nej nájsť úľavu, útočisko pred stresom, šumom civilizácie a večným náhlením sa. Je to miesto pre oddych, utriedenie si myšlienok, nájdenie vnútornej rovnováhy. My v Dudinciach tu také miesto máme, a je to náš LESOPARK BÚROŠ.

Či si to uvedomujeme alebo nie, naše vlasy o nás hovoria veľa, odrážajú našu osobnosť a životný štýl. Pestované a zdravo vyzerajúce vlasy môžu slúžiť ako mocný nástroj zvádzania, naopak matné a lámavé vlasy vytvárajú falošný dojem človeka, ktorý sa o seba nestará.

Aj keď prvá písomná zmienka o Dudinciach pochádza z roku 1284, toto miesto bolo osídlené už dávno pred tým. Práve vznik kúpeľov v Dudinciach je opradený legendou a nestretnete Dudinčana, ktorý by tomu neveril :-)

/ alebo: Prečo ísť do Dudiniec i v prípade, že Vás netrápia chorobné ťažkosti. Tento krát nebudem písať o vzácnej dudinskej minerálnej vode (to nabudúce – pretože jej unikátnosť si zasluhuje čisto článok o nej), ale bude určený všetkým, čo hľadajú ideálnu dovolenku, romantický pobyt, relax a či len únik z rýchlej reality.

Arnika horská (Lat. Arnica montana) je divorastúca 30 - 60cm trvalka, ľahko rozpoznateľná vďaka svojej ochlpenej byli a svojmu žlto oranžovému, príjemne voňavému kvetu. Jej nároky na nadmorskú výšku, typ pôdy a podnebie vedú k tomu, že nerastie len tak niekde.

BALNEA Dudince

Liečivá dudinská minerálna voda je roky zdrojom návštev kúpeľného mesta Dudince. Jej unikátne zloženie dokáže naraz pomáhať ľuďom so srdcovo-cievnymi i pohybovými ochoreniami. Je to vďaka unikátnemu spojeniu oxidu uhličitého a sulfánu.

Aj preto sa združenie Balnea cluster rozhodlo vyvinúť kozmetické prípravky, ktoré túto unikátnu vodu obsahujú.

Kontakt

LORIN, spol.s r.o.
Ku Bratke 1, 934 05 Levice, SR

tel: 0905 971 967

e-mail: info@lorin.sk

 

BALNEA CLUSTER DUDINCE

Kúpeľná 109/8, 962 71 Dudince

tel: 0907 835 347

mail: riaditel@dudince.sk

Prevádzkovateľ e-shopu

LORIN, spol.s r.o.
Ku Bratke 1, 934 05 Levice, SR

Zapísaná v OR vedenom Okresným súdom Nitra, Oddiel: Sro, Vložka č.: 11843/N,

IČO: 36 535 788

DIČ: 2021479581

IČ DPH: SK2021479581

tel: 036 6315 521

 e-mail: info@lorin.sk

Balnea cluster Dudince © 2020 - Všetky práva vyhradené.