BALNEA – nová kozmetika z dudinskej minerálnej vody

Liečivá dudinská minerálna voda je roky zdrojom návštev kúpeľného mesta Dudince. Jej unikátne zloženie dokáže naraz pomáhať ľuďom so srdcovo-cievnymi i pohybovými ochoreniami. Je to vďaka unikátnemu spojeniu oxidu uhličitého a sulfánu. Aj preto sa združenie Balnea cluster rozhodlo vyvinúť kozmetické prípravky, ktoré túto unikátnu vodu obsahujú.

 

Ako prvá vznikla dvojica hydrogelov – hrejivý a chladivý. Hrejivý hydrogel pomôže pred fyzickou námahou alebo po nej, keďže napomáha rýchlejšej relaxácii svalov. Chladivý hydrogel zas človek využije pri opuchoch, bolesti po námahe či úrazoch. Oba pomáhajú aj rýchlejšiemu vstrebávaniu modrín.

1

 

Uvedenie na trh trvá aj rok

Ide o zložitý proces, ktorý zahŕňa množstvo aktivít. Riaditeľ Oblastnej organizácie cestovného ruchu Dudince, Boris Benický, hovorí, že proces začína prieskumom trhu: „Potom sa zamýšľame nad návratnosťou vložených financií, stanoveniu vhodnej receptúry výrobku, nájdeniu výrobcu a získaniu legislatívnych povolení.“  Potom sú potrebné stabilizačné skúšky, kde sa testujú vlastnosti výrobku, no a nakoniec treba zvoliť vhodný obal, grafiku a podporné marketingové materiály.

 

Nové produkty – šampón a telové mlieko

2K hydrogelom sa pridali aj dve novinky. Jednou je posilňujúci šampón s obsahom dudinskej minerálnej vody, šetrných tenzidov a kombinácie rastlinných extraktov a kofeínu, ktoré napomáhajú posilňovať redšie vlasy a stimulujú rast vlasov. 

Ďalšou novinkou je ľahké hydratačné telové mlieko, ktoré pokožku ošetruje a regeneruje. Okrem dudinskej minerálnej vody obsahuje aj zložky, ktoré upokojujú podráždenú pokožku a zároveň spomaľujú jej starnutie.

„Tieto výrobky sa dajú kúpiť v Dudinciach na recepciách vo všetkých hoteloch, tiež v TIC, v lekárňach, ako aj v drogérii v Dudinciach. Od marca 2020 bude možné výrobky kúpiť aj online prostredníctvom e-shopu na webovej stránke www.balneakozmetika.sk,“ hovorí o dostupnosti Boris Benický. Dodáva, že Balnea cluster rokuje aj s dodávateľmi mimo Dudiniec, aby sa kozmetika dostala aj do jednej zo známych sietí drogérií.

 

Kvalitné slovenské výrobky

Keďže faktor kvality je jedným z najdôležitejších ukazovateľov kozmetiky Balnea, aj názory ľudí na produkty sú pozitívne. Používatelia oceňujú úľavu od bolesti. Veľkým plusom kozmetiky je aj to, že je stavaná na prírodnej báze, bez parabénov a konzervantov

 

Ďalšie výrobky 

Združenie Balnea cluster chce porfólio výrobkov Balnea rozšíriť o soľ do kúpeľa a masážny olej a emulziu. Momentálne však prebieha prieskum trhu a analýza návratnosti investície do týchto noviniek. 

 

 späť 

BALNEA Dudince

Liečivá dudinská minerálna voda je roky zdrojom návštev kúpeľného mesta Dudince. Jej unikátne zloženie dokáže naraz pomáhať ľuďom so srdcovo-cievnymi i pohybovými ochoreniami. Je to vďaka unikátnemu spojeniu oxidu uhličitého a sulfánu.

Aj preto sa združenie Balnea cluster rozhodlo vyvinúť kozmetické prípravky, ktoré túto unikátnu vodu obsahujú.

Kontakt

LORIN, spol.s r.o.
Ku Bratke 1, 934 05 Levice, SR

tel: 0905 971 967

e-mail: info@lorin.sk

 

BALNEA CLUSTER DUDINCE

Kúpeľná 109/8, 962 71 Dudince

tel: 0907 835 347

mail: riaditel@dudince.sk

Prevádzkovateľ e-shopu

LORIN, spol.s r.o.
Ku Bratke 1, 934 05 Levice, SR

Zapísaná v OR vedenom Okresným súdom Nitra, Oddiel: Sro, Vložka č.: 11843/N,

IČO: 36 535 788

DIČ: 2021479581

IČ DPH: SK2021479581

tel: 036 6315 521

 e-mail: info@lorin.sk

Balnea cluster Dudince © 2020 - Všetky práva vyhradené.